.

 

 

Regeneracja DPF/FAP/SCR

Regeneracja DPF/FAP/SCR. Gwarantujemy wymycie z filtra DPF do 98,5% znajdujących się w nim zanieczyszczeń. 

Zapraszamy do zapoznania się z nasza oferta czyszczenia filrów cząstek Stałych.

Wychodząc naprzeciw problemom pojawiającym się w związku z eksploatacją aut stworzyliśmy pracownię regeneracji filtrów DPF/FAP/SCR Wyposażyliśmy naszą firmę w najnowocześniejsze urządzeni polskiej produkcji EKO DPF. Urządzenie jest w pełni automatyczne. Proces czyszczenia przeprowadzany jest dwustronnie bez konieczności przepinania filtra w maszynie.

Jego innowacyjne rozwiązanie polega na podawaniu strumienia cieczy czyszczącej pod bardzo wysokim ciśnieniem raz od strony wejściowej filtra DPF, a następnie od strony wyjściowej z częstotliwością 150 uderzeń na godzinę.

Gwarantuję to wymycie z filtra DPF do 98,5% znajdujących się w nim zanieczyszczeń.

Image
Zakupione przez nas urządzenie jako jedyne na polskim rynku posiada takie możliwości czyszczenia filtrów cząstek stałych. Taki sposób regeneracji nie niesie ze sobą żadnego ryzyka. Nie dojdzie do uszkodzenia struktur platyny ani tlenku ceru wbudowanych w ściany filtra jak w przypadku wypalania w piecu. Nie ma zagrożenia w postaci złogów nagaru, które pozostają po czyszczeniu w ultradźwiękach, ani do uszkodzenia ceramicznej struktury węgliku wapnia, z którego zbudowane są ściany kanalików wewnątrz filtra. Doskonałym potwierdzeniem jest fakt, że na wszystkie filtry, które przejdą u nas regeneracje, udzielana jest pisemna gwarancja jakości na okres 24 miesięcy.

Drogi użytkowniku samochodu !!!

Wprowadzone są surowe przepisy, wnoszące wysokie kary za brak filtra, które poniesie użytkownik pojazdu. W przypadku braku filtra DPF Diagnosta na stacji kontroli pojazdów będzie zmuszony wprowadzać do ogólnopolskiej bazy danych pojazdów wynik negatywy z badania twojego pojazdu a tym samym nie będziesz miał prawa poruszać się nim po drogach publicznych.

Dbamy o to, aby nie wycinać DPF tylko zregenerować go nawet w 98%.
Zalecamy sprawdzanie drożności Twojego filtra i katalizatora.

Nawet częściowo niedrożny Filtr cząstek stałych - DPF jest w stanie spowodować uszkodzenie panewek silnika, a częściowo niedrożny katalizator utratę mocy silnika a w skrajnych przypadkach jego uszkodzenie.

Nie wycinaj filtra, zadbaj o ekologię i własny portfel !

 

Full Reviw on best bokkmakers by http://artbetting.net/
Download Premium Templates
Bookmaker No1 in The UK - William Hill by w.artbetting.net
lloo

ul. Krośniewicka 10 b // 09-500 Gostynin
tel. 605 222 059 , 24 235 79-95
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
P.H.U. Anna Stępka
NIP 971-009-50-55

 emailtelefonand kopia

Mapa na dole 2