.

O Firmie

Warsztat samochodowy AUTOELEKTRONIKA-GOSTYNIN istnieje na rynku od 1997 roku. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą. Naprawiamy samochody wszystkich marek w oparciu o najnowocześniejsze urządzenia, najnowsze technologie diagnostyczne, wykorzystując dane serwisowe producenta poparte własnym doświadczeniem.

W AUTOELEKTRONIKA-GOSTYNIN stawiamy na wysoką jakość usług, bezpieczeństwo i pełne zadowolenie klienta. Naprawy są wykonywane kompleksowo, a przede wszystkim solidnie. Klient, gdy zostawiaja u nas samochód może liczyć na profesjonalną obsługę i fachowe porady. Tworzymy bardzo pracowity zespół, który jest zdolny podejmować się najtrudniejszych zleceń. Używamy najlepszych materiałów, dbając aby jakość wykonanych czynności była na najwyższym poziomie oraz o zadowolenie naszych klientów.


Wiemy, jak w dzisiejszych czasach trudno jest żyć bez samochodu. Usterki staramy się usuwać tak szybko, jak to tylko jest możliwe. Wszystko to dla zapewnienia maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa naszych klientów. Odwiedź naszą firmę i przekonaj się, jak ważny jesteś dla nas Ty i Twój samochód.


Zajmujemy się diagnostyką i naprawą całej elektroniki jaka występuje w Państwa samochodzie, począwszy od układów wtryskowych (benzynowych, diesla) poprzez układ klimatyzacji, układów bezpieczeństwa (airbag, ABS, ASR, ESP), obsługę filtra cząstek stałych (FAP, DPF), systemach zabezpieczeń przed kradzieżą (immobiliserów) skończywszy na mechanice pojazdowej, która nie ma przed nami tajemnic.


Oferujemy zakup potrzebnych do napraw części. Dzięki temu klient nie musi poświęcać swojego czasu na poszukiwanie odpowiednich elementów. Unikamy w ten sposób błędów i pomyłek w zakupywanych częściach. W dobie całego ogromu różnorodności marek, modeli i roczników jest to istotnym ułatwieniem dla klienta. Na nasze usługi i zamawiane przez nas części dajemy gwarancję.

W tym roku udało nam się zrealizować projekt, który w naszych głowach powstawał kilka lat. Otworzyliśmy własną STACJĘ KONTROLI POJAZDÓW. Dużo rozmawiamy z naszymi klientami. Zawsze uważnie słuchamy tego co mówią. Pomaga to nam lepiej zadbać o zadowolenie i satysfakcję z naszej pracy. Dostawaliśmy od nich sygnały, że fajnie byłoby zająć się autem kompleksowo w jednym miejscu. Począwszy od najdrobniejszych usterek a skończywszy właśnie na przeglądach technicznych ich auta. Nie było łatwe aby wyjść tym oczekiwaniom naprzeciw. Jesteśmy szczęśliwi, że cel został osiągnięty. Stacja działa prężnie od 22.06.2016r Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem do badań technicznych. Geometria 3D JOHN BEAN jest najlepszym tego dowodem. Dzięki temu możemy nadal utrzymywać najwyższą jakość świadczonych usług.

STACJA KONTROLI POJAZDÓW dała bardzo mocny impuls do rozwoju firmy. Nie zaprzestajemy więc naszych działań. Stworzyliśmy salę konferencyjną, w której  odbywają się szkolenia. W lipcu i sierpniu odbył się kurs przygotowujący uczestników do państwowego egzaminu na diagnostów. Szkolenie prowadził Pan Krzysztof Cieślak z firmy MOTOCONSILIO. Profesjonalizm to słowo, które najlepiej oddaje opis jego osoby. Przygotowywał do tego samego egzaminu również naszą kadrę. Szkolenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem i odbyło się w iście rodzinnej atmosferze, więc na pewno nie będzie ostatnim. Już planujemy kolejne kursy o różnej tematyce związanej z motoryzacją.

Full Reviw on best bokkmakers by http://artbetting.net/
Download Premium Templates
Bookmaker No1 in The UK - William Hill by w.artbetting.net
lloo

ul. Krośniewicka 10 b // 09-500 Gostynin
tel. 605 222 059 , 24 235 79-95
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
P.H.U. Anna Stępka
NIP 971-009-50-55

 emailtelefonand kopia

Mapa na dole 2